НОВИНИ

У Європарламенті пройдуть дебати щодо українських політв'язнів у РФ і ситуації в Криму

Обговорення заплановане на першу половину дня 16 березня.

В Європейському парламенті на четвер, 16 березня, заплановані дебати щодо ситуації в анексованому Криму і питання українських політв'язнів, які перебувають на території Російської Федерації. Інформацію про це опубліковано на сайті Європарламенту.

Дебати відбудуться у першій половині дня, від 9:00 до 11:50 за місцевим часом. Вони стануть частиною обговорень, які пройдуть під назвою "Дебати про випадки порушень прав людини, демократії та верховенства права".

Як повідомлялося, на цьому тижні Європарламент буде голосувати за резолюцію про українських політичних в’язнів. Наразі текст документу обговорюється різними політичними групами, які визначають свою позицію. Родини в’язнів Кремля звернулися до Європарламенту з проханням запровадити нові санкції проти РФ. До тексту резолюції запропоновано включити положення про запровадження нового виду санкцій Європейського Союзу проти РФ за масові порушення прав людини в окупованому Криму, призначення спеціального представника Європейського Союзу по окупованому Криму та непідконтрольній уряду частині Донбасу, створення оперативної робочої групи для формування переліку осіб, причетних до фабрикування кримінальних справ проти політв’язнів тощо.