НОВИНИ

  ▪   Ольга Кацімон

У переддень Дня добровольця. Реакція соцмереж на розгін блокади

Тиждень зібрав коментарі дописувачів Facebook i Twitter щодо затримання ветеранів АТО.

Реакція соціальних мереж на розгін учасників торгівельної блокади ОРДіЛО та подальші протести активістів на ці події в обласних центрах виявилася неоднозначною, як власне і сама блокада. Знайшлися, хто вважає такі дії силовиків зрадою, хто бачить "гру" з обох сторін, а також - хто цілком не підтримує позицію ветеранів АТО.

Тиждень зібрав коментарі дописувачів Facebook i Twitter щодо затримання учасників акції з блокади торгівлі з окупованими територіями.   

Нагадаємо, ввечері 13 березня в СБУ заявили про затримання 43 людей зі зброєю в зоні проведення АТО на Донеччині. Міністр внутрішніх справ Арсен Аваков повідомив, що затриманих допитують.

Згодом стало відомо, що в Луцьку близько півсотні активістів прийшли у Волинську ОДА, протестуючи проти затримання блокувальників торгівлі з окупованими територіями в Кривому Торці на Донеччині. Активісти заявили, що ночуватимуть у будівлі, поки затриманих не випустять.

Крім того, прихильники блокади Донбасу також мітингували в Києві на Майдані Незалежності. Також у Вінниці біля будівлі обласного управління СБУ активісти запалили шини в знак протесту проти затримання блокувальників на Донбасі. Акції на підтримку затриманих учасників блокади Донбасу відбулися ще в трьох містах - Чернівцях, Львові та Рівному. 

Згодом заступниця голови Верховної Ради Оксана Сироїд, посилаючись на отриману від керівництва СБУ інформацію, повідомила, що всіх затриманих у Кривому Торці учасників блокади торгівлі з ОРДіЛО вже звільнили.