НОВИНИ

У СБУ заявили, що звільнили всіх затриманих учасників блокади на Донбасі — Сироїд

У їхніх телефонах знищена вся інформація.

Усіх затриманих у Кривому Торці учасників блокади торгівлі з ОРДіЛО вже звільнили. Про це заявила заступниця голови Верховної Ради Оксана Сироїд, посилаючись на отриману від керівництва СБУ інформацію.

«За інформацією СБУ, всіх затриманих уже звільнили. Нам вдалося розшукати шістьох із 46. У їхніх телефонах знищена вся інформація. Це ускладнює пошук. Попередньо хлопців тримали під вартою у відділках поліції Костянтинівки, Дружківки, Селідового, Покровська, Торецька, Бахмута», - повідомила Сироїд.

Читайте також: У поліції розкрили подробиці затримання учасників блокади біля станції Кривий Торець

Нагадаємо, ввечері 13 березня в СБУ заявили про затримання 43 людей зі зброєю в зоні проведення АТО на Донеччині. Міністр внутрішніх справ Арсен Аваков повідомив, що затриманих допитують.

Згодом стало відомо, що в Луцьку близько півсотні активістів прийшли у Волинську ОДА, протестуючи проти затримання блокувальників торгівлі з окупованими територіями в Кривому Торці на Донеччині. Активісти заявили, що ночуватимуть у будівлі, поки затриманих не випустять.

Крім того, прихильники блокади Донбасу також мітингували в Києві на Майдані Незалежності.

Також у Вінниці біля будівлі обласного управління СБУ активісти запалили шини в знак протесту проти затримання блокувальників на Донбасі.