НОВИНИ

В'ятрович опублікував інфографіку про Українську революцію 1917-21 років

Інститут національної пам'яті планує підготувати дитячу настільну гру за мотивами подій 1917-1921 років.

Інститут національної пам’яті оприлюднив інфографіку про Українську революцію 1917-1921 років. Про це повідомив очільник інституту Володимир В'ятрович у Facebook.

«Ключові події та особи в Української революції 1917-1921 в новій інфографіці Українського інституту національної пам'яті та Ukraine Сrisis Media Center», - зазначив він.

Нагадаємо, раніше В'ятрович повідомив про низку просвітницьких заходів, що стосуються цієї теми. Зокрема, до випуску планується альбом "Пісні Української революції" спільно з групою "Хорея козацька", в липні пройде міжнародна наукова конференція "Революція, державність, нація: Україна на шляху самоствердження". Крім того, буде створено окремий сайт присвячений цим подіям. Також у Верховній Раді 15 березня буде відкрито виставку "100 років першому Українському парламенту". Крім того, Інститут національної пам'яті планує підготувати дитячу настільну гру за мотивами подій Української революції 1917-1921 років.

Як повідомлялося, президент України Петро Порошенко підписав указ про святкування сторіччя Української Революції 1917-21 років.