НОВИНИ

  ▪   Ганна Чабарай

Апеляційний суд Києва залишив без змін рішення щодо арешту Насірова

Адвокати відстороненого голови ДФС таким рішенням суду незадоволені і вважають його незаконним.

Апеляційний суд Києва залишив без змін рішення Солом'янського суду щодо арешту відстороненого голови Державної фіскальної служби України Романа Насірова на два місяці з альтернативою застави у 100 мільйонів гривень. Про це повідомив кореспондент Тижня із зали суду у понеділок, 13 березня. 

Адвокати Насірова, які клопотали про скасування будь якого запобіжного заходу, таким рішенням суду незадоволені і вважають його незаконним. Правники стверджують, що Насіров не вноситиме заставу, бо не має такої суми. 

Прокурори, які клопотали про збільшення застави до 2 млрд, теж заявили, що незадоволені рішенням суду, але змушені прийняти його.

Нагадаємо, в Апеляційному суді у Києві в понеділок, 13 березня, розпочався розгляд апеляційної скарги, поданої на ухвалу слідчого судді Солом’янського районного суду від 7 березня 2017 року про обрання запобіжного заходу голові Державної фіскальної служби України Роману Насірову у вигляді тримання під вартою.

Як заявив адвокат Насірова Олександр Мірошик, засідання відбуватиметься під головуванням судді Віктора Глиняного.

Як повідомлялося, Солом'янський районний суд обрав запобіжний захід для Насірова у вигляді арешту на 60 діб з альтернативою застави 100 млн гривень.

2 березня детективи НАБУ затримали голову ДФС Романа Насірова й оголосили йому підозру у вчиненні злочину передбаченого ч. 2 ст. 364 КК України (зловживання службовим становищем), що спричинило шкоду державі на суму близько 2 млрд грн.