НОВИНИ

Клімкін назвав новою провокацією кандидата Росії на Євробачення-2017

З'явилася інформація, що співачка Юлія Самойлова незаконно перетнула кордон і відвідала окупований Крим у червні 2015 року.

Очільник Міністерства закордонних справ України Павло Клімкін у понеділок, 13 березня, назвав черговою провокацією з боку Росії участь у пісенному конкурсі Євробачення-2017 співачки Юлії Самойлової, яка, можливо, незаконно перетнула кордон і відвідала окупований Крим у червні 2015 року.

"Служба безпеки України перевіряє її, є заява. Я вважаю, що закон повинен бути один для всіх. Росія вже багато років займається провокаціями", - сказав Клімкін.

Нагадаємо, 13 березня повідомлялося, що СБУ перевірить достовірність інформації щодо можливих візитів російської співачки Юлії Самойлової до окупованого Росією Криму. Рішення про те, чи дозволяти в'їзд в Україну Самойлової пообіцяли ухвалили найближчим часом. 

На конкурсі Самойлова, яка пересувається на інвалідному візку, має намір виконати пісню "Flame Is Burning".

Як повідомлялося, перемогу у фіналі українського національного відбору на пісенний конкурс "Євробачення-2017"  25 лютого здобув гурт O.Torvald,  з піснею Time.

Міжнародний пісенний конкурсу "Євробачення" відбудеться цьогоріч у Києві, оскільки українська співачка Джамала з піснею «1944» перемогла на Євробаченні-2016 у Стокгольмі.