НОВИНИ

У розвідці назвали кількість знищених за тиждень російських військових

Також у ГУР повідомили, що військовослужбовці російських окупаційних військ, які отримали тяжкі поранення, проходять лікування у Ростовській області РФ.

Сили АТО вогнем у відповідь  за минулий тиждень ліквідували 16 російських військових, ще 35 отримали поранення. Про це повідомили у прес-службі Головного управління розвідки Міністерства оборони України у понеділок, 13 березня.

За даними розвідників, військовослужбовці російських окупаційних військ, які отримали тяжкі поранення у ході бойових дій, направляються для подальшого лікування у цивільних медичних закладах на території РФ. Зокрема, важкопоранені військовослужбовці 9 окремого штурмового мотострілецького полку морської піхоти (Новоазовськ) 1 армійського корпусу проходять лікування та реабілітацію на базі ВАТ “Санаторий Вешенский” у Ростовській області РФ.

Раніше розвідники повідомляли, що більше 20 тіл убитих військових збройних сил Російської Федерації знаходяться в моргах на тимчасово окупованій території Донбасу.

Як повідомлялося, до моргів Донецька привезли тіла 42-х російських військових. Усі вбиті - військовослужбовці 1-го армійського корпусу збройних сил РФ.