НОВИНИ

У зоні АТО зросла загроза терактів на об’єктах інфраструктури — штаб

Підрозділи національної поліції перевели на посилений режим несення служби.

На Донбасі в зоні проведення антитерористичної операції зросла загроза терактів на території об’єктів інфраструктури. Про це повідомили в прес-центрі штабу АТО.

«Упродовж останніх кількох днів значно зросла загроза проведення терористичних актів на території об’єктів інфраструктури Донецької та Луганської областей. В тому числі, фіксуються спроби проникнення на територію, підконтрольну Україні силами ДРГ противника. З огляду на це, штабом АТО та силами усіх суб’єктів антитерористичної операції – СБУ, НГУ, НПУ, ДПСУ, ДСНС та ЗСУ проводяться контрдиверсійні заходи, внаслідок яких введено додаткові обмеження та посилено фільтраційні заходи», - йдеться у повідомленні.

Дивіться також: Штаб АТО показав відео наслідків обстрілу Авдіївки

Зокрема, підрозділи національної поліції переведено на посилений режим несення служби. Крім того, проводяться додаткові перевірки громадян на блок постах , а також у місцях великого скупчення людей.

«Наголошуємо, що такі заходи носять тимчасовий характер і направлені виключно на забезпечення безпеки мирного населення. Штаб АТО просить громадян з розумінням поставитися до тимчасових обмежень», - наголосили в прес-центрі.

11 березня бойовики обстріляли житловий сектор Авдіївки. Без електроенергії залишилося місто, Авдіївський коксохімічний завод і Донецька фільтрувальна станція. Снаряди влучили в житлові будинки по вулиці Менделєєва, 3 і 5, а також по вулиці Чкалова, 28. Крім того, в штабі АТО повідомили, що цього дня по позиціях українських військ поблизу Авдіївки противник протягом дня застосовував танки та міномети калібру 120 та 82 міліметри.