НОВИНИ

Смерть Чуркіна: Судмедекспертам заборонили розголошувати причину

Держдепартамент США зажадав, щоб причина смерті Чуркіна не була розкрита, оскільки його дипломатичний імунітет діє і після смерті.

Офіс медичного комісара в Нью-Йорку не розголошуватиме причину смерті посла Росії в ООН Віталія Чуркіна. Про це повідомляє Associated Press.

Згідно з повідомленням, після розтину експерта потрібен був час на вивчення причин смерті. Однак, за словами прес-секретаря Джулі Болсер, юридичний департамент Нью-Йорка доручив офісу головного судмедексперта не розголошувати інформацію про отримані результати.

Читайте також: Смерть Чуркіна: Російське МЗС обурилися публікаціями в американських ЗМІ про хід судово-медичної експертизи

24 лютого Держдепартамент США зажадав, щоб причина смерті Чуркіна не була розкрита, оскільки його дипломатичний імунітет діє і після смерті.

Як відомо, медичний експерт займається вивченням причин і характеру смерті в тих випадках, коли смерть була раптовою або настала внаслідок злочинного насильства, нещасного випадку чи самогубства. Це також відбувається у тих випадках, коли людина здавалася здоровою чи померла у незвичайний спосіб. Більшість смертей, розслідуваних офісом, не викликає підозр.

Нагадаємо, Віталій Чуркін помер 20 лютого у Нью-Йорку за день до свого 65-річчя. Американські ЗМІ ймовірною причиною смерті дипломата назвали серцевий напад.