НОВИНИ

ФБР розслідує ймовірний зв'язок Трампа з російським Альфа-банком – CNN

Дані показують, що сервер, який належить Альфа-банку запитував інформацію у сервера компанії Trump Organization набагато частіше, ніж це робили інші.

Слідчі ФБР вивчають можливі з'єднання між комп'ютерами Trump Organization і російського Альфа-банку. Про це, посилаючись на джерела, повідомляє CNN.

Питання про можливий зв'язок серверів обговорювалося чотири місяці тому, але розслідування залишається відкритим. Його веде команда контррозвідки ФБР - та сама, що вивчає втручання Росії в президентські вибори в США в 2016 році.

За словами джерела, слідчі вважають з'єднання сервера "дивними", але ще не визначили, чи було воно значним.

Проблема з сервером Trump Organization спливла в минулі вихідні, після заяв Трампа про прослуховування його телефонів.

Дані показують, що сервер, який належить Альфа-банку запитував інформацію у сервера компанії Trump Organization набагато частіше, ніж це робили інші. На нього припадає 80% пошукових запитів.

У ФБР розслідування коментувати відмовилися, а в Білому домі на запит про коментарі не відповіли.

Нагадаємо, 4 березня президент США Дональд Трамп заявив, що екс-лідер країни Барак Обама прослуховував його телефонні розмови під час передвиборної кампанії.  Речник Обами Кевін Льюїс відкинув звинувачення Трампа щодо прослуховувань розмов. ФБР попросило Мін'юст США спростувати заяву Трампа про прослуховування.