НОВИНИ

ЄС наступного тижня продовжить санкції щодо винних у розпалюванні війни в Україні

Ідеться про 150 осіб та 37 організацій України та Росії.

Європейський союз наступного тижня планує продовжити санкції проти 150 осіб та 37 організацій за підрив територіальної цілісності України. Про це написав у Twitter журналіст Радіо Свобода Рікард Йозвяк.

"Європейський союз наступного тижня продовжить санкції на 150 чоловік і 37 організацій України та Росії, які загрожують територіальній цілісності України", - написав він.

У цей перелік входять в основному громадяни Росії, в тому числі керівництво силових відомств, а також найближче оточення Владіміра Путіна. У списку також більшість відомих бойовиків Донбасу, а також керівники окупаційної влади Криму.

Нагадаємо, У 2014 році Євросоюз, США, і інші країни ввели санкції відносно РФ у зв'язку з окупацією Криму та агресією на сході України, які неодноразово розширювалися і продовжувалися. Були припинені переговори про безвізовий режим і про нову базову угоду про співпрацю, введена заборона на в'їзд до країн ЄС для посадових осіб з РФ і заморожені їхні активи, введені обмежувальні заходи торгового, фінансового та військового характеру.