НОВИНИ

Іран запустив дві балістичні ракети - ЗМІ

Один з випробувальних запусків був вдалим, балістична ракета знищила баржу приблизно в 155 км від узбережжя країни.

За даними американських чиновників, цими вихідними, військові Ірану здійснили запуск довх балістичних ракет. Про це повідомляє Fox News.

Військові Ірану цими вихідними здійснили випробувальні пуски двох балістичних ракет і направили швидкісні катери в бік кораблів ВМС США в Ормузькій протоці.

За словами чиновників, один з випробувальних запусків був  вдалим, балістична ракета знищила баржу приблизно в 155 км від узбережжя країни. Також офіційні особи США наголосили, що запуски балістичних ракет "Фатех-110" стали першим випробуванням ракет за два роки.

Також видання повідомляє про інцидент зі сторожив ми катерами іранського корпусу вартових ісламської революції, які наблизилися до американських кораблів на відстань до 600 ярдів (приблизно 540 метрів – ред.).

За словами одного чиновника, Іран запустив дві балістичні ракети малої дальності з бази в Бендер-е-Джаск, в південно-східному Ірані.

Перша ракета була випущена в суботу, але не потрапила в ціль, хоча і приземлилася "в районі цілі," на день пізніше, Іран зробив ще одну спробу і вона виявилася вдалою.

Як повідомлялося, Північна Корея вночі 12 лютого запустила балістичну ракету.