НОВИНИ

Глава МЗС Британії закликав Росію припинити втручатися у справи України

Джонсон зазначив, що Москва влаштовує кібератаки, підриває стабільність на Балканах, зокрема у Чорногорії, а також втручається в ситуацію на Сході України.

Міністр закордонних справ Великої Британії Боріс Джонсон закликав Росію припинити спроби втручання у внутрішні справи інших держав, зокрема України та країни Західних Балкан. Про це Джонсон заявив у понеділок, 6 березня, на зустрічі із главами міністерств закордонних справ та оборони країн ЄС у Брюсселі.

Він підкреслив, що відмова від такий дій - єдиний шанс на зміну відносин Москви із Заходом. 

"Давайте внесемо ясність. Росія не планує нічого доброго", - цитує його інформагенція AFP. Він зазначив, що Москва влаштовує кібератаки, підриває стабільність на Балканах, зокрема у Чорногорії, а також втручається в ситуацію на Сході України. Це, за словами Джонсона, є "неприйнятним", а Росія "має показати, що їй знову можна довіряти". Міністр, який готує візит до Москви найближчим часом, зазначив, що ані в Євросоюзі, ані в Сполучених Штатах Америки ніхто не прагне повернення часів "холодної війни", але спробують повернути РФ "на кращий шлях", передає агентство AP. 

Раніше спеціальний прокурор Чорногорії Мілівоє Катнич, який розслідує спробу путчу в жовтні минулого року заявив, що російська влада була причетною до підготовки державного перевороту в країні у 2016 році.