НОВИНИ

Печерський суд зняв арешт з коштів банку Януковича-молодшого

Повний текст судових рішень мають опублікувати у понеділок, 6 березня, о 16:00 годині.

Печерський районний суд Києва у четвер, 2 березня, ухвалив рішення про зняття арешту з рахунків банку, який належить синові колишнього президента Віктора Януковича - Олександру, повідомляють ЗМІ.

Зазначається, що ареш знято з 169,1 млн гривень на рахунках Міжнародного інвестиційного банку, який належать Всеукраїнському банку розвитку Олександра Януковича. 

За інформацією, йдеться про частину 312,5 млн гривень, раніше заарештованих на рахунках. Зокрема арешт знято з 94,3 млн гривень, які були розміщені на рахунку головного спеціаліста відділу стратегії і розвитку ВБР в цьому банку і згодом переведені в МІБ, і ще 74,8 млн гривень, які числилися за начальником відділу підбору та психологічного супроводу персоналу ВБР. 

Повний текст судових рішень повинен бути опублікований сьогодні, 6 березня, о 16:00.

Нагадаємо, 29 грудня стало відомо, що Печерський суд Києва зняв арешт із коштів трьох фізосіб у сумі 15 мільйонів доларів на рахунках у Всеукраїнському банку розвитку, який належить сину екс-президента  Олександру Януковичу.

Як повідомлялося, у 2015 році розпочалася процедура ліквідації неплатоспроможного Всеукраїнського банку розвитку сина Януковича.