НОВИНИ

Ситуація з блокадою залізниці на Сумщині врегульована – Укрзалізниця

Залізничники надаватимуть учасникам блокади один раз на місяць інформацію про вантажі, які перевозять між Україною і Росією.

Ситуація з блокуванням залізниці в місті Конотоп на Сумщині врегульована, з народними депутатами України та учасниками блокування домовилися. Про це повідомили в прес-службі ПАТ «Укрзалізниця» в неділю, 5 березня.

За інформацією, залізничники домовилися надавати один раз на місяць народному депутату України - учаснику блокування - інформацію щодо вантажів, які перевозять між Україною і Росією.

«Учасники блокади погодилися не перешкоджати руху поїздів і покинути місце блокування», - йдеться у повідомленні.

Відомо, що у переговорах брали участь залізничники, представники правоохоронних органів та народні депутати України.

«Вдалося оперативно врегулювати ситуацію і уникнути істотних збоїв у графіку руху поїздів. Блокування залізної дороги не вплинула на рух пасажирських поїздів», - відзначили в прес-службі.

Як повідомлялося, народні депутати і близько ста осіб спробували в неділю заблокувати рух вантажних поїздів на перегоні Вирівка-Конотоп. Поліція за фактом блокування відкрила провадження.

Нагадаємо, починаючи з 25 січня ветерани АТО і деякі нардепи, зокрема. Володимир Парасюк та Семен Семенченко, перекрили кілька гілок залізниці на межі з окупованими районами Донецької та Луганської областей, вимагаючи припинити торгівлю з сепаратистами. За фактами блокування залізниці поліція відкрила чотири кримінальних провадження.