НОВИНИ

Поліція відкрила провадження через блокаду залізниці у Конотопі на Сумщині

За словами речника поліції, йдеться про зупинку народними депутатами України товарного складу.

Поліція відкрила кримінальне провадження за фактом блокування залізничних колій в Конотопі на Сумщині. Про це повідомив речник Національної поліції Ярослав Тракало у неділю, 5 березня.

За його словами, провадження відкрито за ст. 279 ч. 1 КК України «Блокування транспортних комунікацій шляхом перешкоджання або іншим способом, що порушило нормальну роботу транспортних засобів».

За інформацією, з відповідним зверненням до поліції звернулася і «Укрзалізниця».

Він уточнив, що йдеться про зупинку народними депутатами України товарного складу.

Водночас «Штаб блокади торгівлі з окупантами» повідомив у неділю, 5 березня, що «у зв'язку із незаконною відмовою «Укрзалізниці» надати документи на поїзди, які везуть з території Росії та окупованих територій України через Росію вантажі, документів про їхнє походження та пункти призначення, акція у Конотопі продовжується».

Тракало також додав, що нардеп Семен Семенченко в Конотопі зупинив ще один український товарний поїзд, з чим теж розбирається поліція.

Нагадаємо, починаючи з 25 січня ветерани АТО і деякі нардепи, зокрема. Володимир Парасюк та Семен Семенченко, перекрили кілька гілок залізниці на межі з окупованими районами Донецької та Луганської областей, вимагаючи припинити торгівлю з сепаратистами. За фактами блокування залізниці поліція відкрила чотири кримінальних провадження.

Як повідомлялося, Кабмін опублікував постанову про порядок переміщення товарів у зону АТО. Постанова набуває чинності через 10 днів з моменту її опублікування.