НОВИНИ

Розблокований на Луганщині потяг передали в депо

Потяг вилучили на підставі судової ухвали.

Потяг на перегоні Шипілове–Світланове на Луганщині, який заблокували учасники "блокади Донбасу" 25 січня, вилучено на підставі ухвали суду. Про це повідомляє прес-служба поліції Луганщини.

Зазначається, що під час проведення слідчо-оперативних дій на місці блокування залізничної колії, на підставі ухвали суду, яке було винесено в рамках досудового слідства по відкритому кримінальному провадженню за статтями 279 (Блокування транспортних комунікацій) та 278 КК України (Угон або захоплення залізничного рухомого складу) слідчими Попаснянського відділу поліції було вилучено потяг та передано на зберігання Попаснянському локомотивному депо.

Поліція також опублікувала відео, на якому видно, як поїзд, біля якого встановлено намет "блокади Донбасу", рушає з місця.

Як повідомляла Укрзалізниця, 4 березня відновив рух локомотив та 57 порожніх вагонів, що були заблоковані 25 січня учасниками "блокади ОРДіЛО" на перегоні Шипілове – Світланове.

Нагадаємо, починаючи з 25 січня ветерани АТО і деякі нардепи, зокрема. Володимир Парасюк та Семен Семенченко, перекрили кілька гілок залізниці на межі з окупованими районами Донецької та Луганської областей, вимагаючи припинити торгівлю з сепаратистами. За фактами блокування залізниці поліція відкрила чотири кримінальних провадження.