НОВИНИ

Двох підполковників СБУ судитимуть за дезертирство та державну зраду

Службовці проходили службу в Криму у 2014 році та не прибули на материкову частину України.

В Україні судитимуть двох підполковників СБУ, які у 2014 році не прибули на материкову частину України, і в такий спосіб ухилилися від військової служби. Про це повідомили у прес-службі Генпрокуратури у п'ятницю, 3 лютого.

Зазначається, що Військова прокуратура Київського гарнізону Центрального регіону України завершила досудове розслідування та направила до Апеляційного суду міста Києва обвинувальні акти для визначення підсудності.

Повідомляється, що їм інкримінують вчинення кримінальних правопорушень, передбачених ч. 1 ст. 408 (дезертирство), ч. 1 ст. 111 (державна зрада) КК України.

За словами прес-служби, окрім того, військові СБУ здійснили агітацію підлеглих про перехід на службу до іноземної організації так званої "Служби безпеки Республіки Крим", головною метою існування якої було здійснення підривної діяльності проти України.

"Обвинувальні акти стосовно них у порядку Глави 24-1 КПК України направлені до Апеляційного суду міста Києва для визначення підсудності", - йдеться у повідомленні. 

Нагадаємо, 27 лютого Генпрокуратура викрила українця, який намагався завербувати військового за завданням ГРУ РФ. Відповідний обвинувальний акт за статтею про державну зраду направили до суду.