НОВИНИ

На вертолітному майданчику Януковича виявили фінансову документацію і техніку

Генпрокуратура повідомила, що ці матеріали мають доказове значення у кримінальному провадженні.

У Києві під час обшуків на гелікоптерному майданчику екс-президента Януковича, що розташовується на Парковій дорозі, Генпрокуратура спільно з СБУ та Нацполіцією виявила та вилучила фінансово-господарську документацію і комп’ютерну техніку. Про це повідомили у прес-службі Генпрокуратури у середу, 1 березня.

Зазначається, що ці матеріали мають доказове значення у кримінальному провадженні.

"Управлінням з розслідування злочинів, вчинених злочинними організаціями Генеральної прокуратури України проводиться досудове розслідування у кримінальному провадженні за фактом незаконного будівництва гелікоптерного майданчика та інших об’єктів, шляхом підписання постанови Кабінету Міністрів України від 16.05.2011 № 530 «Про внесення змін у додатки 1 та 2 до Державної цільової програми підготовки та проведення фінальної частини чемпіонату Європи 2012 року з футболу", - йдеться у повідомленні.

Нагадаємо, обшук розпочався 1 березня близько 11.00 години. 

Як повідомлялося, раніше в лютому представники Національної спілки архітекторів України направили до Київської міськдержадміністрації звернення, у якому вимагають знести вертолітний майданчик на Парковій дорозі.

Даний вертолітний майданчик почали зводити у жовтні 2010 року. Земельна ділянка, на якій проводились роботи з будівництва, розташована у Центральному історичному ареалі міста, в межах охоронної зони об'єкта Всесвітньої спадщини ЮНЕСКО «Київ: Собор Софії та прилеглі монастирські будівлі, Києво-Печерська Лавра», в зоні охоронюваного ландшафту та на території пам'ятки історії та ландшафту місцевого значення «Історичний ландшафт Київських гір і долин Дніпра».

Улітку 2015 року в Генпрокуратурі заявили, що забудовник не отримував дозволу на виконання будівельних робіт у органів охорони культурної спадщини, а численні перевірки встановили протиправність будівництва.