НОВИНИ

Посадовців Укрзалізниці викрили на привласненні майже 20 млн грн

За даними правоохоронців, чиновники під час тендерів свідомо закуповували у підконтрольних комерційних структур неліквідну та крадену продукцію.

Співробітники Служби безпеки України спільно з прокуратурою та Нацполіцією викрили механізм заволодіння посадовцями однієї з регіональних філій Укрзалізниці майже 20 млн гривень. Про це інформує Служба безпеки.

Правоохоронці встановили, що чиновники протягом 2015-2016 років під час тендерів свідомо закуповували у підконтрольних комерційних структур неліквідну та крадену продукцію. Для проведення оборудок вони надавали підроблену документацію із внесеними недостовірними даними. Кошти у готівку зловмисники переводили використовуючи реквізити фірм з ознаками фіктивності.

"За попередніми оцінками, ділки привласнили майже двадцять мільйонів гривень регіональної філії. Під час обшуків в адміністративній будівлі та офісах комерційних структур співробітники спецслужби вилучили фінансово-господарську документацію та комп’ютерну техніку з доказами здійснення нелегальних оборудок, а також велику суму готівки", - ідеться в повідомленні.

Відкрито кримінальне провадження за ч. 2 ст. 364 Кримінального кодексу України. 

Як повідомлялося, прокуратура Київської області викрила працівників філії ПАТ «Укрзалізниця», які привласнили державні кошти в особливо великих розмірах – майже 50 млн гривень. Також раніше правоохоронці викрили факт постачання неліквідних запасних частин до рухомого складу залізничного транспорту ПАТ «Укрзалізниця» на 20 млн грн.