НОВИНИ

ГПУ допитала голову Верховного Суду як свідка за трьома кримінальними справами

Справи стосуються узурпації влади колишнім президентом України Віктором Януковичем, та злочинів проти учасників Євромайдану.

У понеділок, 27 лютого, Генеральна прокуратура України допитала голову Верховного суду України Ярослава Романюка в якості свідка у кримінальних провадженнях, які стосуються узурпації влади колишнім президентом України Віктором Януковичем, та злочинів проти учасників Євромайдану. Про це Романюк повідомив на брифінгу.

"Протягом лютого я вимушено відвідав Генеральну прокуратуру України, де мене допитували по трьох кримінальних справах. Одна справа стосувалося узурпації влади колишнім президентом Віктором Януковичем, друга кримінальна справу стосувалася розстрілу мирних людей на Майдані і третя кримінальна справа стосувалася автомайдану. Власне, по цих трьох кримінальних справах мене і допитували", - сказав він.

При цьому він уточнив, що давав свідчення в якості свідка.

Нагадаємо, ГПУ викликала на допит одного з функціонерів режиму Януковича. Олександра Клименка викликають на допит як підозрюваного до другого слідчого відділу Головної військової прокуратури.