НОВИНИ

Військові розповіли про тактику бойовиків щодо Авдіївки

Українські бійці мають у розпорядженні радіоперехоплення, яке свідчить, що Донецьку фільтрувальну станцію пошкодили бойовики.

Терористи змінили свою тактику стосовно Авдіївки, тепер вони намагаються пошкодити інфраструктуру міста і спеціально перебивають електроенергію. Про це розповів заступник командира 72-ї окремої мотострілкової бригади Олександр Самарський у суботу, 25 лютого.

Він повідомив, що напередодні бойовики обстрілювали українські позиції із самоходної артилерійської установки, також постійно стріляв танк.

Заступник командира додав, що військові мають у розпорядженні радіоперехоплення, яке свідчить, що Донецьку фільтрувальну станцію пошкодили бойовики.

Нагадаємо, у ніч на 24 лютого терористи прицільно обстріляли Донецьку фільтрувальну станцію, яка постачає воду на Авдіївку і навколишні населені пункти, а також на Донецьк і Ясинувату.

Як повідомлялося, 25 лютого стало відомо, що в Авдіївці зникло електропостачання через обстріли бойовиків. У місті знижується температура в системі опалення, є проблеми з мобільним зв'язком та інтернетом.

У результаті цього нічного обстрілу Авдіївки у ніч на 25 лютого в приватному секторі сталося чотири пожежі, зруйновано житлові будинки. 

Рятувальники повідомили, що внаслідок бойових дій поблизу Авдіївки пошкоджено високовольтну лінію, що призвело до припинення електропостачання міста та Авдіївського коксохімічного заводу.

Як заявив голова Донецької обласної військово-цивільної адміністрації Павло Жебрівський російська сторона не надала гарантій припинення вогню в районі прориву лінії електропередачі в Авдіївці (Донецька область).