НОВИНИ

У Криму росіяни цілеспрямовано замінюють колишніх українських військових, які зрадили присязі - ГУР

За даними розвідки, українців передислокують до складу частин Північного флоту ВМФ РФ.

Російське командування цілеспрямовано замінює на території тимчасово окупованого Криму колишніх українських військовослужбовців, які зрадили присязі. Про це повідомили у Головному управлінні розвідки Міністерства оборони України у п'ятницю, 24 лютого. 

За оперативними даними, із Росії до Криму прибуло п'ять нових льотних екіпажів для військово-транспортних літаків Ан-26 та літаків амфібій Бе-12.

Зазначається, що новоприбулі льотчики замінять колишніх українських військовослужбовців, які перейшли на службу до Збройних Сил Росії. “Українські” екіпажі планують передислокувати до складу частин Північного флоту ВМФ РФ".

"До кінця 2017 року в підрозділах російських окупаційних військ у Криму передбачається скасування більшості посад, які укомплектовані військовослужбовцями-жінками колишніми громадянками України", - повідомили в ГУР.

Нагадаємо, як повідомив секретар РНБО Олександр Турчинов, на початку російської агресії в Криму з 13 тисяч військовослужбовців Збройних сил України не зрадили присязі 3900 осіб.