Російське командування цілеспрямовано замінює на території тимчасово окупованого Криму колишніх українських військовослужбовців, які зрадили присязі. Про це повідомили у Головному управлінні розвідки Міністерства оборони України у п'ятницю, 24 лютого. 

За оперативними даними, із Росії до Криму прибуло п'ять нових льотних екіпажів для військово-транспортних літаків Ан-26 та літаків амфібій Бе-12.

Зазначається, що новоприбулі льотчики замінять колишніх українських військовослужбовців, які перейшли на службу до Збройних Сил Росії. “Українські” екіпажі планують передислокувати до складу частин Північного флоту ВМФ РФ".

"До кінця 2017 року в підрозділах російських окупаційних військ у Криму передбачається скасування більшості посад, які укомплектовані військовослужбовцями-жінками колишніми громадянками України", - повідомили в ГУР.

Нагадаємо, як повідомив секретар РНБО Олександр Турчинов, на початку російської агресії в Криму з 13 тисяч військовослужбовців Збройних сил України не зрадили присязі 3900 осіб.