НОВИНИ

На Донеччині головного редактора газети судитимуть за сепаратистські статті

Видання публікувало заклики до підтримки сепаратистів Донбасу.

Головного редактора газети "Дружківський робочий" заочно судитимуть за публікацію закликів до підтримки сепаратистів Донбасу, а також до протидії державній владі України. Про це повідомляє прокуратура Донецької області.

«Установлено, що в період квітня-червня 2014 року 61-річний чоловік займав посаду головного редактора газети «Дружківський робочий» комунального підприємства «Медіа-центр» Дружківської міської ради. Він обвинувачується в тому, що в одному з номерів місцевої газети розмістив матеріали пропагандистсько-агітаційного характеру щодо проведення референдуму на території Донецької області з метою визнання «Донецької народної республіки», які були адресовані та доступні читачам газети «Дружківський робочий», - йдеться у повідомленні.

Читайте також: На Луганщині судитимуть організатора "референдуму за незалежність ЛНР"

Підозрюваному інкримінують ч. 2 ст. 110 (посягання на територіальну цілісність і недоторканність України, поєднані з розпалюванням національної чи релігійної ворожнечі) Кримінального кодексу України.

«Оскільки чоловік переховується від слідства за межами України, прокуратура Донецької області вийшла до суду з клопотанням щодо проведення спеціального (заочного) досудового розслідування стосовно колишнього головного редактора газети «Дружківський робочий», - додали в прес-службі.

Читайте також: Сепаратистський сайт оприлюднив персональні дані понад 20 українських журналістів