НОВИНИ

У Києві вимагають знести вертолітний майданчик Януковича

Раніше численні перевірки встановили протиправність будівництва.

У Києві вимагають знести вертолітний майданчик, який почали будувати за часів екс-президента Віктора Януковича на Парковій дорозі. Відповідне звернення направили до Київської міськдержадміністрації представники Національної спілки архітекторів України.

У спілці запевняють, якщо міська влада не виділить жодної копійки на знесення майданчика, то столичні архітектори зроблять це самі.

Нагадаємо, вертолітний майданчик почали зводити у жовтні 2010 року. Земельна ділянка, на якій проводились роботи з будівництва, розташована у Центральному історичному ареалі міста, в межах охоронної зони об'єкта Всесвітньої спадщини ЮНЕСКО «Київ: Собор Софії та прилеглі монастирські будівлі, Києво-Печерська Лавра», в зоні охоронюваного ландшафту та на території пам'ятки історії та ландшафту місцевого значення «Історичний ландшафт Київських гір і долин Дніпра».

Улітку 2015 року в Генпрокуратурі заявили, що забудовник не отримував дозволу на виконання будівельних робіт у органів охорони культурної спадщини, а численні перевірки встановили протиправність будівництва.