НОВИНИ

У всіх школах та вишах з'являться стенди, присвячені героям Майдану й АТО

За відповідну постанову про вшанування Героїв України проголосував 256 депутатів Ради.

Верховна Рада України у вівторок, 21 лютого, ухвалила Постанову про вшанування Героїв України та інформування громадян України про подвиги українських військових №6045, за якою у всіх школах і вишах мають з'явитися меморіальні стенди, присвячені героям Майдану та АТО.

"Загальноосвітнім та вищим навчальним закладам всіх типів і форм власності облаштувати та систематично оновлювати на території своїх приміщень інформаційно-меморіальні стенди про Героїв України та їхні подвиги під час захисту України від збройної агресії Російської Федерації", - йдеться у рекомендаціях парламенту Мініосвіти України.

Окрім того, у містах та селах, у яких проживали чи проживають герої, рекомендовано перейменовувати вулиці та навчальні заклади на їхню честь, встановлювати меморіальні дошки і пам'ятні знаки. Постанова набирає чинності з моменту ухвалення.

На офіційному сайті Верховної Ради України відзначено, що за таке рішення проголосували 256 народних депутатів, не голосували 84 нардепи, утрималось - 0, проти - 1. 

Проти Постанови проголосував позафракційний народний депутат Герега Олександр Володимирович, якого обрали по виборчому округу №192 в Хмельницькій області. 

Нагадаємо, у вівторок, 21 лютого, 276 народних депутатів України підтримали закон, який розблоковує питання створення Музею Революції Гідності.