НОВИНИ

Екс-дипломат Росії розповів про психологічне досьє на Трампа для Путіна

Воно складається з семи сторінок, його зібрали колишні дипломати і співробітники адміністрації глави РФ.

Президенту Росії Владіміру Путіну підготували психологічний портрет нового американського лідера Дональда Трампа. Про це NBC News повідомив колишній заступник міністра закордонних справ РФ Андрєй Фєдоров. Досьє, що складається з семи сторінок, зібрали колишні дипломати і співробітники адміністрації глави РФ.

Мета збору подібної інформації - підготовка Путіна до першої зустрічі з Трампом, дата якої поки не призначена, йдеться в статті. У досьє аналізується поведінка американського лідера за минулі два-три місяці і особливо за останні тижні, повідомив Федоров, який, за його словами, знає Трампа з 2000 року. Він зазначив, що досьє регулярно переглядається. За словами Федорова, багато в Кремлі вважають, що Трамп розглядає президентство як бізнес.

Нормальним для будь-якого лідера є отримання повної інформації про співрозмовника перед першими переговорами, однак підготовку докладного досьє про президента США все ж не можна вважати звичайною практикою, зазначається в матеріалі.

За словами Федорова і політолога Сергія Маркова, уряд Путіна все більше переймається політикою, що проводиться Трампом після інавгурації, в умовах, коли Москва хоче не тільки поліпшити відносини з США, але і навіть, можливо, домогтися зняття деяких санкцій, накладених на Росію.

Раніше Трамп заявляв, що ніхто з його команди не вів таємних домовленостей з представниками російського уряду під час виборчої кампанії.