НОВИНИ

Через блокаду залізниці зупинили роботу ще два великі підприємства на окупованому Донбасі

Також повідомляється, що Макіївська філія Єнакіївського металургійного комбінату перестане працювати 25 лютого.

Єнакіївський металургійний завод і ПАТ "Краснодонвугілля", що входять до групи "Метінвест" і розміщені на окупованій території, зупиняють виробництво через військові дії і блокаду залізничного сполучення в зоні АТО. Про це повідомили в прес-службі групи «Метінвест».

Згідно з повідомленням, робота підприємств зупинена в понеділок, 20 лютого.

Наголошується, що з початку бойових дій в регіоні ЄМЗ працював в умовах неритмічних поставок залізорудної сировини. Після того, як протестувальники заблокували рух залізниці, ввезення сировини і вивезення готової продукції стало неможливим. На даний момент на Єнакіївському метзаводі закінчилися роботи з підготовки до тимчасової консервації. Вироблено видування доменних печей №3 та №5, припинено роботу конвертерного цеху. Макіївську філію ЄМЗ зупинять 25 лютого.

Також через блокаду залізничного сполучення зупинився видобуток на всіх шахтах виробника коксівного вугілля "Краснодонвугілля".

Як повідомлялося 14 лютого, через блокаду залізниці зупинив роботу Алчевський металургійний комбінат. 

Нагадаємо, 15 лютого Кабінет міністрів України ввів надзвичайний стан в сфері енергетики. Причиною стало блокування поставок вугілля з непідконтрольних територій Донбасу. Згодом прем'єр Володимир Гройсман повідомив, що Україна заблокувала експорт антрациту на період дії надзвичайних заходів в енергосистемі.

Нагадаємо, 25 січня ветерани АТО і деякі нардепи, зокрема. Володимир Парасюк та Семен Семенченко, перекрили ділянку залізниці Луганськ - Попасна в рамках торгової блокади окупованих регіонів Донбасу. Внаслідок цих дій було заблоковано рух 12 поїздів із загальною кількістю 700 вагонів. Згодом стало відомо, що в районі міста Попасна Луганської області невідомі порізали рейки.