НОВИНИ

Представник президента у ВР заявив, що за скандальною пропозицією Артеменка стоїть Москва

21 лютого нардеп у Раді мусить дати відповіді на питання стосовно "оренди" Криму.

Росія причетна до пропозицій щодо вирішення питань Криму і Донбасу, які народний депутат Андрій Артеменко відправив до адміністрації президента США Дональда Трампа. Про це заявив представник президента України в парламенті Артур Герасимов.

Відповідаючи на питання журналістів, чи може хтось із політиків стояти за такими діями Артеменка, Герасимов заявив: "Я про це не знаю. Але за цими речами — ми стовідсотково повинні розуміти — стоять росіяни".

За його словами, в адміністрації президента України не знали про ці пропозиції.

"Не вони збирали ці землі, не їм цими землями розкидатися. Будь-які торги щодо того, як повертати ці землі, — неприпустимі", - сказав Герасимов.

Крім того, він додав, що 21 лютого в парламенті Артеменко мусить дати відповіді на питання, що цікавлять його колег, стосовно пропозицій до адміністрації Трампа.

Читайте також: Адвокат Трампа розповів про зустріч з нардепом Артеменком щодо пропозиції по Криму

Нагадаємо, український нардеп, що входить до депутатської фракції Радикальної партії Олега Ляшка, Андрій Артеменко запропонував Трампу здати Крим в оренду Росії

Олег Ляшко вимагає від нього скласти депутатські повноваження, оскільки позиція Артеменка не збігається з його позицією і позицією фракції.