НОВИНИ

Євросоюз не визнає "документи" ОРДіЛО – представник ЄК

Федеріка Могеріні обговорила це питання із міністром закордонних справ Росії Сєргєєм Лавровим напередодні у Мюнхені.

У Єврокомісії наголошують, що указ президента Росії про визнання деяких "документів", виданих терористичними організаціями "ДНР" і "ЛНР", суперечить духу Мінських домовленостей. Про це заявила речник Єврокомісії Майя Косьянчич, передає Укрінформ.

"Указ не відповідає духу Мінських домовленостей", - наголосила речник Єврокомісії.

В ЄС також вкотре запевнили у продовженні підтримки територіальної цілісності, суверенітету, єдності України, а також повної імплементації Мінських домовленостей.

"Документи для подорожей, видані так званими "ДНР"/"ЛНР", не визнаються Європейським Союзом", - наголосила представник Єврокомісії.

Косьянчич також повідомила, що високий представник ЄС із зовнішніх справ та політики безпеки Федеріка Могеріні обговорила це питання із міністром закордонних справ Росії Сєргєєм Лавровим напередодні у Мюнхені.

Нагадаємо, 18 лютого Російська Федерація визнала дійсними документи, що засвідчують особу, видані так званою владою "ДНР" і "ЛНР". Указ про визнання документів, виданих громадянам України та особам без громадянства, які проживають на територіях окремих районів Донецької та Луганської областей України підписав російський президент Путін. Таке рішення прокоментував президент України Петро Порошенко, який вважає це доказ російської окупації частини цієї території. З цього приводу зробило жорстку заяву МЗС України та закликали міжнародних партнерів посилити тиск на РФ.