НОВИНИ

Ляшко вимагає від нардепа Артеменка скласти депутатські повноваження через висловлювання про Крим в NYT

У понеділок відбудеться засідання фракції Радикальної партії, на якому буде розглянуто дане питання щодо народного депутата, який запропонував Дональду Трампу здати Крим в оренду Росії.

Лідер Радикальної партії Олег Ляшко вимагає від народного депутата Андрія Артеменка скласти депутатські повноваження, через його інтерв'ю New York Times, в якому згадується план щодо проведення референдуму та здачу Росії в довгострокову оренду анексованого нею півострова Крим. Про це він заявив у понеділок, 20 лютого, коментуючи публікацію в NYT.

"Я вимагаю від Артеменка негайно скласти депутатські повноваження", - сказав Ляшко.

Він повідомив, що у понеділок, 20 лютого, відбудеться засідання фракції Радикальної партії, на якому буде розглянуто це питання.

За його словами, позиція Артеменка не збігається з його позицією і позицією фракції.

"Позиція моя і нашої фракції всім відома ... Росія - агресор, Росія - окупант і нехай Росія забирається під три чорти з України, з Криму і Донбасу", - додав Ляшко.

Парламентарій заявив, що Україна повинна посилювати санкції проти РФ, поки та не піде з України.

"Те, що пропонує Артеменко, - його власна позиція", - підкреслив О.Ляшко, додавши, що той не має права бути членом фракції Радикальної партії.

Як повідомлялося, український нардеп Андрій Артеменко запропонував Трампу здати Крим в оренду Росії.

Нагадаємо, наприкінці минулого року Пінчук у статті WSJ запропонував Україні погодитися на низку болісних компромісів заради миру. Зокрема, відкласти повернення Криму, а також погодитися на заморожування конфлікту на Донбасі. Він також запропонував Україні відмовитися у найближчій перспективі від вступу в Європейський союз і забути про членство в НАТО.