НОВИНИ

В InformNapalm ідентифікували ще одну військову базу терористів

За словами волонтерів, бойовики перетворили Горлівський будинок-інтернат для інвалідів на військовий об’єкт.

За даним супутникових знімків Google Earth волонтери Міжнародного співтовариства InformNapalm ідентифікували на території Горлівського будинку-інтернату для інвалів базу окупаційних військ. Про це йдеться у дослідженні InformNapalm у п’ятницю, 17 лютого.

«З середини 2015 року Горлівський будинок-інтернат став місцем базування військовослужбовців російських окупаційних військ, що підтверджується супутниковими знімками Google Earth (координати: 48.299955, 38.184583)», - повідомили кіберволонтери.

За їхніми словами, на території інтернату постійно фіксуються військові вантажівки.

Окрім того, зазначається, що військовослужбовці «ДНР» не соромляться викладати фото на тлі таблички Горлівського інтернату з підписом «Я на КПП стою».

«Об'єкт соціальної інфраструктури автоматично став військовим, порушуючи норми міжнародного права», - наголосили в InformNapalm.

Кіберволонтери поінформували, що російські армійські корпуси на Донбасі давно використовують об'єкти соціальної інфраструктури під свої бази і казарми, перетворюючи їх у військові об'єкти, тим самим представляють терористичну загрозу мирним мешканцям.

У InformNapalm нагадали, якщо військові формування залучаються до виконання завдань із гарантування безпеки соціальних установ, то вони не повинні бути присутніми на їхній території і тим більше перебувати всередині будівель, в іншому випадку втрачається громадянський статус закладів з усіма наслідками

Як повідомлялося, InformNapalm 7 лютого опубліковав докази обстрілу бойовиками житлового будинку в Донецьку.

Також волонтери InformNapalm зібрали дані, які доводять, що збитий напередодні в зоні АТО безпілотник може належати ФСБ РФ.