НОВИНИ

Генштаб: Ситуація в зоні АТО загострилася, Збройні сили мають дозвіл відповідати на провокації

Віктор Муженко зазначив, що вогонь у відповідь із боку української армії значно менший.

Ситуація в зоні проведення антитерористичної операції загострилася, українські військові мають дозвіл адекватно реагувати на провокації супротивника. Про це заявив начальник Генерального штабу - головнокомандувач Збройних сил України Віктор Муженко.

"З позавчорашнього дня ми спостерігаємо збільшення кількості мінометних обстрілів, обстрілів з гармат, також застосування танків. Зокрема, останні застосовувалися противником вчора по населеному пункту Авдіївка. Підрозділи, які виконують завдання в зоні АТО, мають право адекватно реагувати на всі ті порушення, які відбуваються в зоні проведення операції. Серед повноважень командирів - приймати рішення у відповідь на ті чи інші дії противника ", - сказав Муженко на зустрічі з військовими аташе іноземних держав в п'ятницю в Києві.

При цьому він підкреслив: "Вогонь у відповідь з нашого боку в кілька разів менший, ніж з боку противника. В основному дії противника мають неорганізований характер".

Як повідомлялося, за минулу добу в результаті обстрілів, у тому числі й танкових, в районі Авдіївки троє українських військовослужбовців загинули, 10 отримали поранення; також загинув один мирний житель і двоє отримали поранення.