НОВИНИ

У Пентагоні підтримали посилення Збройних Сил України

У США запевнили, що американська підтримка реформ в Україні та її армії залишиться в силі.

Сполучені Штати Америки продовжують підтримувати суверенітет і територіальну цілісність України, а також надалі надаватимуть допомогу для нарощування військового потенціалу та рівня внутрішньої безпеки. Про це заявила офіційний представник Пентагону Кортні Хіллсон, говорячі про результати зустрічі первого заступника голови Пентагону Роберта Уорка з головою МЗС Клімкінім Павлом.

"Лідери обговорили нещодавню ескалацію насильства з'єднаними російсько-сепаратистськими військами на сході України, так само як і підтримку США України відносно посилення можливостей внутрішньої безпеки й професіоналізму Збройних сил", – говориться в повідомленні.

Уорк, запевнила прес-аташе відомства, сказав українському міністру, що США настроєні на серйозну підтримку незалежності й територіальної цілісності України.

"Він закликав Україну зберігати прихильність реформам, які приведуть до збільшення ефективності сил оборонного сектору", – процитувала вона Уорка.

Як відомо, президент США Дональд Трамп особисто висловився про анексію Росією українського Криму. Відповідну заяву голова Білого дому оприлюднив у Twitter.

Нагадаємо, 14 лютого США звинуватили авіацію РФ у небезпечних маневрах біля есмінця у Чорному морі.