НОВИНИ

У британському університеті відхрестилися від археологів, які зібралися проводити розкопки в Криму

Прес-служба запевнила, що науковці не є працівниками вишу.

Археологи, які мають намір проводити розкопки в окупованому Криму, не працюють у Брістольському університеті.  Про це розповіли у прес-службі британського вишу.

"Вони не професори Брістольського університету. Один із них - Ніл Фолкнер - викладав у нашому університеті протягом декількох років. Але зараз він не є співробітником нашого університету. Ким є його супутники - ми не знаємо", - відзначили у прес-службі.

Нагадаємо, раніше стало відомо, що російська влада Криму повідомила про приїзд на півострів британських вчених із Брістольського університету, які нібито планують реалізувати спільний російсько-британський проект, пов'язаний з подіями Кримської війни 1853-1856 років. Йдеться про проведення археологічних розкопок, видання книг і журналів відповідного напряму та організацію молодіжних археологічних таборів для студентів з Великої Британії та Росії.

Британські вчені заявили, що готові розпочати розкопки в Криму навесні 2018 року.

Тим часом, Міністерство культури звернулося до МЗС України з вимогою надіслати ноти протесту МЗС РФ та МЗС Сполученого Королівства Великої Британії та Північної Ірландії через спільний британсько-кримський археологічний проект.