НОВИНИ

Пашинський вимагає перевірити учасників стрілянини на детекторі брехні

Він також пояснив, чому спочатку заявляв, що стріляв лежачи, а потім озвучив іншу версію.

Перевірки всіх учасників інциденту з В'ячеславом Хімікусом на детекторі брехні вимагатиме нардеп Сергій Пашинський. Про це він заявив у суботу, 11 лютого.

"Ми внесли клопотання. Я хочу, щоб усі учасники, починаючи з мене, пройшли детектор брехні. Я буду вимагати, щоб слідство це зробило", - сказав Пашинський.

Він також пояснив, чому спочатку заявляв, що стріляв лежачи, а потім озвучив іншу версію.

"Щодо того, що я сказав, що я стріляв лежачи… Це була новорічна ніч, я не хотів псувати людям свято. Писав це я не зранку, а о 10 вечора, одразу після інциденту. Не хочу, щоб мене хтось жалів, але це був удар пляшкою по голові, це була досить стресова ситуація… І вже коли я зранку почав аналізувати якісь моменти, то я згадав, що я цілився в ногу не лежачи, а зверху вниз", - зазначив нардеп.

Разом з тим, він кілька разів наголосив, що не змінював свідчень. "У моїх перших показах з місця події нема ніяких розбіжностей", - сказав він.

Нагадаємо, раніше народний депутат України Сергій Пашинський повідомив про напад на нього в переддень Нового року, депутат прострілив ногу нападнику.

Зазначимо, кримінальні провадження, порушені за фактом інциденту за участі народного депутата Сергія Пашинського, розслідує Київська обласна прокуратура.

Як повідомлялося, 10 січня допит Пашинського тривав понад чотири години. Прокурор повідомив, що в цій справі, яку попередньо кваліфікували як хуліганство, допитають також дружину та сина нардепа.