НОВИНИ

У НАТО заявили, що Росія несе особливу відповідальність за загострення ситуації на Донбасі

Заступниця генсека Альянсу також укотре закликала всі сторони конфлікту дотримуватися своїх зобов'язань.

У НАТО висловили стурбованість зростанням насильства на Донбасі. Про це заявила заступниця генсека НАТО Роуз Гетемюллер.

"Минулого тижня ОБСЄ зареєструвала понад 10 тисяч випадків порушення припинення вогню за один день, включаючи використання важких озброєнь в порушення мінських угод. Ми повинні визнати, що це ненормальна ситуація", - сказала вона.

Читайте також: Президент США і Генсек НАТО обговорили врегулювання ситуації на Донбасі

При цьому Гетемюллер знову закликала всі сторони конфлікту дотримуватися своїх зобов'язань, зазначивши, що "Росія несе особливу відповідальність".

Нагадаємо, 9 лютого у зв’язку із загостренням ситуації у Авдіївці відбулося засідання комісії Україна-НАТО на рівні постійних представників у Альянсі.

Як відомо, в Авдіївці з 29 січня тривали активні бойові дії між проросійськими бойовиками та українською армією. Незаконні збройні формування обстрілювали житлові квартали з "Градів", місто частково залишилося без водопостачання, електрики та опалення.

Із 4 лютого інтенсивність бойових дій знизилася, 5 лютого в Авдіївці відновили електропостачання після ремонту ліній електропередач, а також стабілізували подачу тепла.