НОВИНИ

Суд заочно заарештував екс-міністра Клименка

Водночас, суд роз’яснив, що у випадку затримання Клименка протягом 48 годин має бути ще один розгляд, під час якого запобіжний захід можуть пом’якшити.

Апеляційний суд Києва заочно заарештував колишнього міністра доходів і зборів Олександра Клименка. Рішення про це ухвалили 8 лютого, йдеться у повідомленні на сайті установи.

Як повідомляється, апеляційну скаргу на попередній запобіжний захід у вигляді тримання під вартою подав адвокат Клименка. У результаті, суд скасував попереднє рішення і ухвалив нове, яке теж передбачає арешт. Водночас, суд роз’яснив, що у випадку затримання Клименка протягом 48 годин має бути ще один розгляд, під час якого запобіжний захід можуть пом’якшити.

Наприкінці 2014 колишньому міністрові уряду Миколи Азарова повідомили про підозру у заволодінні державним майном в особливо великих розмірах. Із 2015 році він перебуває у міжнародному розшуку. Водночас Олександр Клименко залишається почесним головою партії «Успішна країна», осередки якої діють в різних містах України.