НОВИНИ

Мін'юст зібрав докази, що захоплення Криму Росія розпочала ще у 2013 році

За словами міністра юстиції, є документально зафіксовані дані про збільшення кількості військової техніки на півострові без відома України.

Міністерство юстиції України зібрало докази про те, що Росія розпочала підготовку для захоплення Криму ще у 2013 році. Про це заявив міністр юстиції України Павло Петренко у четвер, 9 лютого, на прес-конференції, присвяченій результатам роботи відомства у напрямку відстоювання інтересів України в міжнародних судах, а також у справах проти Росії в Європейському суді з прав людини

«Активна фаза щодо захоплення Криму почалася ще у 2013 році. Нам вдалося роздобути докази», - розповів Петренко.

Міністр пояснив, що є підтверджені документально докази про проведення Росією підривної діяльності в органах місцевої влади, несанкціоноване збільшення військового контингенту на півострові і збільшення військової техніки у Криму без відома України.

Нагадаємо, слухання у Міжнародному суді ООН в Гаазі за позовом України щодо притягнення Росії до відповідальності за вчинення актів тероризму і дискримінації протягом її незаконної агресії проти України, пройдуть 6-9 березня 2017 року.