НОВИНИ

В Україні вперше почали видавати міжнародні посвідчення водія

Документ видається без складання іспитів на підставі національного посвідчення водія, термін його дії становить три роки.

Відсьогодні,  9 лютого, у територіальних сервісних центрах МВС почали видавати міжнародні посвідчення водія. Про це повідомили у прес-службі  Головного сервісного центру Міністерства внутрішніх справ.

"Міжнародне посвідчення водія – це нова послуга сервісних центрів МВС, яка ніколи раніше не була доступна в МРЕВ. Отримати міжнародне посвідчення водія можна лише за умови наявності національного посвідчення водія, при цьому національне посвідчення не вилучається. За міжнародними нормами, воно виглядає як невеличка картонна книжечка", - ояснює керівник Головного сервісного центру МВС Владислав Криклій.

За його словами, завдяки новому посвідченню розширюється перелік країн, де громадяни зможуть користуватися транспортними засобами, а також воно має важливе значення для громадян, що тривалий час перебувають за кордоном.

Міжнародне посвідчення водія видається на місці, без складання іспитів на підставі національного посвідчення водія, терміном дії на 3 роки. Вартість послуги становитиме – 34 грн 16 коп.

Для отримання міжнародного посвідчення водія необхідно звернутись до зручного за місцем розташування територіального сервісного центру МВС.

Як повідомлялося, у МВС запропонували скоротити термін дії водійських посвідчень до 5-15 років.Законопроект про зміни правил дорожнього руху і автомобільного транспорту депутати ухвалили в першому читанні 19 січня.

Нагадаємо, Україна приєдналася до європейських правил щодо перевезення небезпечних вантажів.