НОВИНИ

У поліції повідомили обставини смерті воротаря київського "Динамо"

За словами лікарів, Віктор Чанов отримав множинні травми при падінні з висоти, весь час він був без свідомості, згодом медики констатували смерть.

У київській поліції розповіли подробиці трагічної смерті екс-воротаря "Шахтаря" і "Динамо" Віктора Чанова. Про це йдеться у повідомленні прес-служби поліції Києва.

За словами начальник Деснянського управління поліції Олександра Косовського, 8 лютого до чергової частини київської поліції надійшло повідомлення від лікаря про те, що у відділенні нейрохірургії помер колишній футболіст, місцевий мешканець 1959 року народження.

"Попередньо встановлено, що чоловіка без свідомості 21 січня 2017 року о 10-й годині доставила до медичного закладу «швидка» із села РославичіВасильківського  району Київської області, де він, за словами лікарів, отримав множинні травми при падінні з висоти", - сказав він.

Зазначається, що пацієнту із важким діагнозом надавалася необхідна медична допомога, весь час він був без свідомості. Ввечері медики констатували смерть колишнього футболіста.

За фактом смерті чоловіка розпочато кримінальне провадження. Наразі призначається судово-медична експертиза для встановлення причини смерті. Усі зібрані матеріали через органи прокуратури будуть передані до Головного управління Національної поліції у Київській області.

Як повідомлялося, 8 лютого помер колишній воротар київського "Динамо" Віктор Чанов.