НОВИНИ

Адміністрація Трампа продовжить політику санкцій США проти РФ через Крим

Поки Росія не піде з Криму, ці санкції не розглядатимуться, запевнив представник Білого дому.

США не мають наміру скасовувати санкції щодо Росії через Крим, повідомив у середу, 8 лютого, представник Білого дому Шон Спайсер.

"Ми маємо справу з двома пакетами санкцій. Один із них - щодо Криму. І я вважаю, що постійний представник США Хейлі дуже чітко висловилася в ООН, що поки Росія не піде з Криму, ці санкції не розглядатимуться", - заявив Спайсер під час традиційного брифінгу для преси.

При цьому він відмовився коментувати ініціативу кількох сенаторів, спрямовану на те, щоби не дати президенту США Дональду Трампу одноосібно скасувати обмежувальні заходи проти Москви.

Нагадаємо, сенатори США внесли на розгляд законопроект, згідно з яким для скасування санкцій проти РФ президенту США Дональду Трампу потрібно буде отримати дозвіл Конгресу.

27 січня низка американських журналістів повідомили з посиланням на джерела, що адміністрація Трампа підготувала законопроект про зняття санкцій з Росії.

Згодом радниця президента США Кілліан Конвей в ефірі Fox News, відповідаючи на питання про те, які теми будуть обговорюватися під час розмови 28 січня між Трампом і президентом Росії Владіміром Путіним, підтвердила цю інформацію.