НОВИНИ

Маккейн різко розкритикував Трампа за тотожність США і путінської Росії

З його слів, президент або "жахливо дезінформований, або неймовірно упереджений".

Сенатор-республіканець Джон Маккейн різко розкритикував висловлювання Дональда Трампа в інтерв'ю, коли президент США на питання про "Путіна-вбивцю" зазначив, що Америка також має у своїй історії багато вбивць, передає Politico.

Маккейн наголосив, що між Сполученими Штатами і путінською Росією не можна ставити знак рівності.

"Немає жодної моральної еквівалентності між цим м'ясником і шибеником, полковником КДБ і Сполученими Штатами Америки - країною, яку Рональд Рейган називав сяючим містом на пагорбі", - заявив Маккейн.
 
Критикуючи висловлювання Трампа, сенатор зазначив, що для того, щоб вдатися до таких порівнянь, треба бути або "жахливо дезінформованим, або неймовірно упередженим".

Раніше Трамп в інтерв'ю на Fox News заявив, що в світі і в США є багато вбивць, і Америка теж не найбезневинніша країна. Так він прокоментував слова ведучого Білла О'Райлі, який назвав Путіна "вбивцею".

Також Трамп заявив, що він сумнівається у причетності Росії до війни на Донбасі, але зізнався, що йому достеменно невідомо про реальну ситуацію і тому ще належить розібратися в тому, що відбувається в Україні.