НОВИНИ

Відсьогодні довідки про несудимість почали видавати териоріальні сервісні центри МВС

Термін дії довідки не визначається, документ надається станом на дату здійснення перевірки.

Із 1 лютого в Україні довідки про відсутність судимості почали видавати територіальні сервісні центри Міністерства внутрішніх справ, повідомили у прес-службі Головного сервісного центру МВС України.

Як повідомляється, замовити довідку можна з вівторка по суботу, у зручний час з 9:00 до 18:00 (у суботу до 16:45), без обідньої перерви та незалежно від місця реєстрації.

Окрім того, прес-служба зазначає, що запит на отримання довідки заповнюється безпосередньо на місці в адміністратора територіального сервісного центру МВС (зразок запиту).

«Термін дії Довідки не визначається, оскільки вона надається станом на дату здійснення перевірки. Надання довідки здійснюється безкоштовно терміном до 30 календарних днів з дня надходження запиту», - йдеться у повідомленні.

За словами керівника Головного сервісного центру МВС Владислава Криклія, така новація – це розширення географії послуг. Він також анонсував, що відомство нині працює над тим, аби вже незабаром довідку можна було замовити й отримати в один клік, не виходячи з дому.

Нагадаємо, міністр внутрішніх справ Арсен Аваков у травні 2016 року анонсував відкриття в Києві сервісного центру МВС нового типу, який видаватиме права, довідки про несудимість, реєструватиме машини та зброю.