НОВИНИ

Ситуація на Донбасі загострилася після розмови Трампа і Путіна – FT

Видання нагадує, що минулого тижня Трамп заявив, що ще "занадто рано говорити" про скасування санкцій.

Британське видання Financial Times звертає увагу, що загострення бойових дій на Донбасі відбулося після телефонної розмови президентів США і Росії, під час якої вони, зокрема, обговорили конфлікти в Україні та Сирії.

"У Києва виросли побоювання щодо того, що Трамп, який хоче перезавантажити відносини з Росією в рамках спільної боротьби з "ІД" може скасувати санкції проти Москви, які були введені у відповідь на агресію Росії в Україні, або визнати незаконною анексію Криму у 2014 році", - пише FT.

Видання нагадує, що минулого тижня Трамп заявив, що ще "занадто рано говорити" про скасування санкцій проти Росії, хоча раніше давав зрозуміти, що це питання розглядається.

Нагадаємо, перед телефонною розмовою президентів США і РФ американські журналісти і аналітики з посиланням на свої джерела повідомили, що в Білому домі підготували указ про зняття санкцій з Росії. Згодом у Трампа підтвердили, що думають над скасуванням санкцій проти Росії.

Радник президента США Кілліан Конуей в ефірі Fox News сказала: "Все це розглядається в перспективі поліпшення відносин з іноземними лідерами в світі". Однак незабаром Трамп заявив, що зараз не час говорити про скасування санкцій.

Американський президент Дональд Трамп у суботу, 28 січня, провів 40-хвилинну телефонну розмову з президентом Росії Путіним, у які обговорили стан справ у Сирії та Україні.