НОВИНИ

ГПУ продовжила розслідування справи Януковича до кінця березня – адвокат

Адвокат заявив також, що уточнене повідомлення про підозру, яке захист Януковича не прийняв у п'ятницю, має бути вручене на території РФ.

Генеральна прокуратура України продовжила до 28 березня спеціальну досудове розслідування проти екс-президента Віктора Януковича. Про це повідомив адвокат Януковича Віталій Сердюк.

"Слідство повідомило захист про те, що термін слідства продовжений до кінця березня 2017 року, до 28 числа", - сказав він в ефірі "112 Україна" в п'ятницю ввечері.

Адвокат заявив також, що уточнене повідомлення про підозру, яке захист Януковича не прийняв у п'ятницю, має бути вручене на території РФ.

"РФ повідомила ГПУ про те, що її запит про надання правової допомоги перебуває в стадії виконання. Захист усіма можливими способами намагається прискорити виконання даного запиту. З боку Віктора Януковича очікується вчинення дій по врученню даного підозри. Як тільки вони будуть здійснені, ми підпишемо повідомлення про підозру", - заявив Сердюк.

Раніше 27 січня прокурор відділу Головної військової прокуратури Руслан Кравченко повідомив, що Генеральна прокуратура України вручить захисту екс-президента Януковича уточнену підозру в державній зраді.

Генпрокурор Юрій Луценко заявляв, що Генпрокуратура планує завершити досудове розслідування у кримінальному провадженні про державну зраду Януковича в лютому 2017 року.

Нагадаємо, 20 січня Печерський районний суд Києва задовольнив клопотання слідчого військової прокуратури про видачу дозволу на проведення стосовно екс-президента Віктора Януковича процедури спеціального (заочного) досудового розслідування у справі про державну зраду. У Святошинському районному суді Києва 28 листопада відбувся допит колишнього президента України Віктора Януковича в режимі відеоконференції в якості свідка у справі про вбивство 48 учасників Євромайдану співробітниками міліцейського спецпідрозділу "Беркут" . Під час судового засідання генпрокурор Юрій Луценко оголосив Януковичу підозру в державній зраді.

Також Генеральна прокуратура отримала копію заяви екс-президента Януковича з проханням ввести російські війська в Україну. ЗМІ опублікували копію цього листа.