НОВИНИ

Луценко повідомив, коли розпочнеться судовий процес над Януковичем

Генпрокурор також подякував стійкості судді та прокурорам, "які в ході 15-годинного засідання працювали на Закон і Справедливість".

Судовий процес у справі про державну зраду екс-президента Віктора Януковича розпочнеться у лютому. Про це повідомив генеральний прокурор України Юрій Луценко на своїй сторінці у Facebook.

«У лютому ми почнемо і власне судовий процес, де прокуратура на підставі беззаперечних доказів проситиме покарання зраднику. Окрема подяка стійкості судді та прокурорам, які в ході 15 годинного засідання працювали на Закон і Справедливість», - зазначив Луценко, коментуючи сьогоднішнє рішення Печерського суду.

Нагадаємо, 20 січня Печерський районний суд Києва задовольнив клопотання слідчого військової прокуратури про видачу дозволу на проведення стосовно екс-президента Віктора Януковича процедури спеціального (заочного) досудового розслідування у справі про державну зраду.

Як повідомлялося, раніше Генеральна прокуратура отримала копію заяви екс-президента Януковича з проханням ввести російські війська в Україну. Згодом ЗМІ опублікували копію листа Януковича.