НОВИНИ

Прокуратура отримала копію заяви Януковича із закликом ввести в Україну війська РФ - Луценко

За словами очільника ГПУ, отримані матеріали визнані ООН офіційними документами.

Головна військова прокуратура України через секретаріат ООН отримала фотокопію заяви президента-втікача Віктора Януковича, у якій він закликав ввести на територію держави війська Російської Федерації. Про це повідомив генеральний прокурор України Юрій Луценко на своїй сторінці у Facebook.

"Головна військова прокуратура отримала через Постійне представництво України офіційний лист секретаріату ООН з наданням українській стороні завіреної офіційною печаткою ООН фотокопії заяви Януковича від 01.03.2014 з проханням ввести війська Російської Федерації в Украіну та всі офіційні матеріали, які були додані від РФ до заяви представника РФ в ООН Чуркіна", - написав генпрокурор.

За словами Луценка, отримані матеріали визнані ООН офіційними документами.

"Всі отримані українським слідством матеріали визнані ООН офіційними документами, які надала РФ. Слідством військовоі прокуратури Отримано беззаперечні документальні докази держзради Януковича. Дозвіл на оприлюднення мною даних досудового слідства отримано від старшого прокурора у провадженні про держзраду Януковича", - зазначив очільник ГПУ.

Нагадаємо, раніше головний військовий прокурор Анатолій Матіос заявив, що Уже в січні цього року обвинувальний акт стосовно екс-президента Віктора Януковича у справі про державну зраду передадуть до суду.