Тиждень.ua
Новини Політика Економіка Світ Суспільство Культура Історія Подорожі Авто Спецтеми Війна Колонки Архів журнал «Український тиждень» Передплата Пошук Галерея Інфографіка Відео Прес-релізи Приватна урбаністика
13 січня 08:18   ▪   Версія для друку

У Раді запевнили, що податкова міліція продовжує законно працювати

За висновками комітету, до дня набрання чинності закону №1797 податкова міліція діє в існуючому правовому полі.

Податкова міліція діє в існуючому правовому полі, виконує функції, покладені на неї законодавством, і на її діяльність поширюються положення відповідних законодавчих актів до дня набрання чинності закону, який замінить даний орган. Про це йдеться у листі Комітету з питань податкової та митної політики Верховної Ради України, який опублікував перший заступник голови Державної фіскальної служби Сергій Білан на своїй сторінці у Facebook.

Так, в листі наголошується, що питання вступу в силу положень закону України Про внесення змін до Податкового кодексу України щодо поліпшення інвестиційного клімату в Україні №1797 від 21 грудня 2017 року врегульовано пунктом I розділу ІІ Прикінцеві та перехідні положення.

Зміни набирають чинності з дня набрання чинності законом, який "визначає правові основи організації та діяльності центрального органу виконавчої влади, на який покладається обов'язок забезпечення попередження, виявлення, припинення, розслідування та розкриття кримінальних правопорушень, об'єктом яких є фінансові інтереси держави та/або місцевого самоврядування, віднесені до його підслідності відповідно до Кримінального процесуального кодексу України та інших осіб, з якими цей орган взаємодіє".

За висновками комітету, "до дня набрання чинності вищевказаного закону податкова міліція діє в існуючому правовому полі, виконує функції, покладені на неї законодавством, і на її діяльність поширюються положення відповідних законодавчих актів".

Нагадаємо, міністр фінансів Олександр Данилюк має намір представити доопрацьований проект закону про фінансову поліцію на розгляд Кабінету міністрів найближчими днями. 


Матеріали за темою:

 
Реклама
Український друкований часопис «Тиждень»
уже в продажу
Новини партнерів 24tv.ua
Новини партнерів
Зворотний зв'язок
Тиждень дуже цінує думки своїх читачів і намагається враховувати їхню думку. Відгуки, коментарі і просто враження від прочитаного матеріалу ви можете надіслати за допомогою системи зворотнього зв 'язку. Редакція сайту обіцяє уважно вивчати ваші повідомлення — найцікавіші з них ми публікуватимемо у спеціальних статтях. Дякуємо за увагу та співпрацю.
 
©2007-2017 Тиждень.ua
Передрук або будь-яке інше комерційне використання сайту можливе лише з дозволу редакції.
RSS
Interfax

Будь-яке копiювання, публiкацiя, передрук чи наступне поширення iнформацiї, що мiстить посилання на "Iнтерфакс-Україна", суворо забороняється. Передрук, копіювання або відтворення інформації, яка містить посилання на агентство "Українські Новини", в будь-якому вигляді суворо заборонено