НОВИНИ

Росія збільшила військову присутність в Сирії попри наказ Путіна – Fox News

Не підтверджують чиновники і заяву про те, що єдиний російський авіаносець "Адмірал Кузнєцов" повертається у РФ.

Росія нарощує військову присутність в Сирії, незважаючи на нещодавнє розпорядження російського президента Владіміра Путіна. Про це повідомляє телеканал Fox News з посиланням на двох американських чиновників.

Співрозмовники телеканалу розповіли, що в понеділок, 9 січня, на російську авіабазу в Сирії прибули чотири винищувачі Су-25. Зазначається, що вони дозаправлялись в Ірані. За словами джерел, в Сирію додатково перекинуті військові-контрактники, в тому числі, з Чечні. Конкретні цифри не називаються.

Не підтверджують чиновники і заяву про те, що єдиний російський авіаносець "Адмірал Кузнєцов" повертається у РФ. За їхніми даними, судно зараз знаходиться в Середземному морі біля берегів Лівії, де проводить навчання.

Начальник генштабу збройних сил Росії Валєрій Гєрасімов 6 січня заявив, що, згідно з розпорядженням глави Кремля Путіна міноборони Росії приступило до скорочення угруповання військ в Сирії.

Нагадаємо, ізраїльський супутник зафіксував в Сирії російські балістичні ракети «Іскандер». Російські військові наполягають на тому, що РФ у Сирії проводить лише повітряні операції.